«Паросток» плекає таланти

24 вересня відбулася презентація восьмого випуску літературного альманаху «Паросток». До якого ввійшли твори талановитих учасників літературної вітальні «Іскринка», яка вже багато років діє у Центральній бібліотеці для дітей імені О.П. Довженка. На зустріч з починаючими талановитими поетами прийшли їх однолітки п’ятого класу середньої загальноосвітньої школи №20. Провідна бібліотекарка Ганна Маджуга познайомила школярів з історією створення «Паростка», розповіла про долю перших авторів «Паростку».

Юні автори прочитали свої твори, які стали справжньою прикрасою альманаху. Дітей-початківців прийшла привітати дитяча письменниця Маргарита Бордонос, яка розповіла про свій творчий шлях і відповіла на чисельні питання школярів. На згадку про зустріч авторка подарувала талановитим дітям свою книжку про Чернігів.

/Files/images/1/DSC_0445.JPG/Files/images/1/DSC_0464.JPG/Files/images/1/DSC_0524.JPG/Files/images/1/DSC_0505.JPG/Files/images/1/DSC_0552.JPG/Files/images/1/DSC_0554.JPG